O kancelarii

WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – SPECJALIZACJA – INNOWACJA

Nasza kancelaria to nowoczesna firma prawnicza świadcząca usługi prawne dla przedsiębiorców w zakresie bankowości, rynków kapitałowych, ubezpieczeń oraz nowych technologii.  Jej założycielką jest  Iwona Mirosz, radca prawny z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku bankowym, odpowiedzialna za przeprowadze­nie wielu projektów i transakcji, w tym kilkuna­stu pionierskich, na polskim i zagranicznych ryn­kach finansowych.

Nasz zespół tworzą energiczni prawnicy, których łączy:

dogłębna wiedza na temat polskiego i europejskiego prawa, praktyki regulatorów oraz doktryny prawa

doświadczenie w zakresie bankowości, usług płatniczych, rynku kapitałowego, zabezpieczeń wierzytelności i obsługi prawnej spółek

umiejętność twórczego stosowania wiedzy w praktyce i wykorzystywania nowoczesnych technologii

pasja do tego, co robimy, do wiedzy i nowych wyzwań

JESTEŚMY SPECJALISTAMI
TWORZĄCYMI ROZWIĄZANIA PRAWNE DLA BIZNESU

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii reagujemy szybko i dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy dla nich dostępni, gdy tego potrzebują – przez e-mail, telefon i komunikatory internetowe. Współpracujemy z Klientami również zdalnie, stosując nowoczesne rozwiązania systemowe służące do wspólnego zarządzania dokumentami. Konsultujemy problemy na bieżąco i proponujemy konkretne rozwiązania.

Wspieramy naszych Klientów na wszystkich etapach działalności, od założenia spółki, przez uzyskiwanie odpowiednich zezwoleń i opracowanie procedur wewnętrznych, aż do zapewnienia bezpieczeństwa prawnego w bieżącej działalności. Służymy także radą przez sporządzanie opinii prawnych i zapewnienie prawnego wsparcia dla innowacyjnych projektów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem, jego doświadczeniem oraz działalnością szkoleniową i publikacjami.